Search here...
0
TOP
Do druku

Minimalistyczne plakaty na Wielkanoc

Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Wielkiejnocy. Aby umilić sobie ten czas stworzyłam kilka plakatów idealnych do dekoracji domu w tym okresie. Jeśli tak jak ja na ostatnią chwilę dekorujecie swoje mieszkania, to śmiało skorzystajcie z przygotowanych przeze mnie grafik!

Jak pobrać i skorzystać z plakatów?

  • Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.
  • Plakaty stworzyłam w rozmiarze A4. Najlepiej będzie drukować je właśnie w tej wielkości.
  • Po wydrukowaniu polecam umieścić plakat w ramce z plastykową „szybką”. Szkoło może stanowić niebezpieczeństwo dla Twojego dziecka.
  • Możesz wydrukować dany plakat na sztywniejszym papierze i zawiesić go bez ramki.

Jeśli nie widziałaś wcześniejszych plakatów to zapraszam Cię do zakładki DO DRUKU. Znajdziesz tam wszystkie darmowe grafiki, które stworzyłam.

UWAGA:

Plakaty udostępniam Ci wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. Nie możesz ich sprzedawać, modyfikować, ani używać w projektach komercyjnych.

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #grafikimadala. Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o darmowych plakatach i nowych wpisach?

Koniecznie polub mój fanpage na FACEBOOK oraz INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe grafiki oraz nowe wpisy!

Miłego użytkowania!

«

»

Zajrzyj do naszej kreatywnej codzienności na Instagramie

No images found!
Try some other hashtag or username