Search here...
0
TOP
do pobrania Kalendarz

Tapeta na styczeń 2020 na komputer i telefon + kalendarz

Hej! Witam Cię w Nowym Roku 2020 nowymi tapetami na styczeń! Mam dla Ciebie poza tapetami na komputer, wersję na telefon! Pierwszy raz udostępniam tapetę na telefon i nie mam bladego pojęcia, czy będzie ona pasowała do rozdzielczości Twojego telefonu, więc daj mi znać czy jest okey czy może trzeba by coś poprawić?

Tapety na telefon o wymiarze 1080x 1920 możesz pobrać bezpośrednio klikając na grafikę.

Styczniowe tapety o wymiarze 1920×1080 możesz pobrać bezpośrednio klikając na grafikę.

Zawsze byłam team jasny kolor, a czerń mnie skutecznie odstraszała. Ale muszę przyznać, że styczniowa tapeta z czarnym tłem jest moim ulubieńcem!

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #grafikimadala. Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego fanpage na FACEBOOK oraz konta na  INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe grafiki oraz nowe wpisy!

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Miłego korzystania!

«

»