Search here...
0
TOP
do pobrania Kalendarz

Listopadowa tapeta na komputer z kalendarzem

Miałam nie wrzucać tapety z kalendarzem na listopad bo zwyczajnie myślałam, że ta z października nikomu się nie spodobała.
Ale pod październikowym postem jedna z Was zapytała o tapetę, więc postanowiłam nadrobić i dorzucić do listopadowych kalendarzy tapetę na pulpit. Najpierw przygotowałam tapetę z kalendarzem po lewej stronie, ale na Instagramie pisałyście, że wolicie po prawej. Wrzucam obie do wyboru w nowym poście, żeby łatwiej było odnaleźć 🙂

Listopadową tapetę o wymiarze 1920×1080 możesz pobrać bezpośrednio klikając na grafikę.

Pozostałe plakaty i listy znajdziesz w Kreatywnej Bibliotece Madala!

Zapisz się na newsletter bloga – bądź na bieżąco i uzyskaj dostęp do darmowych materiałów!

Jak pobrać i skorzystać z plakatów?

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem. Plakaty stworzyłam w rozmiarze A4. Najlepiej będzie drukować je właśnie w tej wielkości. Po wydrukowaniu polecam umieścić plakat w ramce z plastykową „szybką”. Szkoło może stanowić niebezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Możesz wydrukować dany plakat na sztywniejszym papierze i zawiesić go bez ramki. Jeśli nie widziałaś wcześniejszych plakatów to zapraszam Cię do zakładki DO DRUKU. Znajdziesz tam wszystkie darmowe grafiki, które stworzyłam. Znajdziesz tam wszystkie darmowe grafiki, które stworzyłam.

UWAGA:

Plakaty udostępniam Ci wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. Nie możesz ich sprzedawać, modyfikować, ani używać w projektach komercyjnych.

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #grafikimadala. Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego fanpage na FACEBOOK oraz konta na  INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe grafiki oraz nowe wpisy! Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Miłego użytkowania!

«

»