Search here...
0
TOP
Do druku Pokój smyka

Plakaty do pokoju dziecięcego

Cześć!

Czy nie macie wrażenia, że czas leci zdecydowanie za szybko? Dawno nie było na blogu nowych plakatów do pokoju dziecięcego. Zdecydowanie trzeba to nadrobić. Dzisiaj mam dla Was 4 plakaty w radosnej kolorystyce. Zresztą zobaczcie sami i dajcie koniecznie znać jak Wam się podobają.

Jak pobrać i skorzystać z plakatów?

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Plakaty stworzyłam w rozmiarze A4. Najlepiej będzie drukować je właśnie w tej wielkości.

Po wydrukowaniu polecam umieścić plakat w ramce z plastykową „szybką”. Szkoło może stanowić niebezpieczeństwo dla Twojego dziecka.

Możesz wydrukować dany plakat na sztywniejszym papierze i zawiesić go bez ramki.

Jeśli nie widziałaś wcześniejszych plakatów to zapraszam Cię do zakładki DO DRUKU. Znajdziesz tam wszystkie darmowe grafiki, które stworzyłam.

Znajdziesz tam wszystkie darmowe grafiki, które stworzyłam.

UWAGA:

Plakaty udostępniam Ci wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. Nie możesz ich sprzedawać, modyfikować, ani używać w projektach komercyjnych.

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #grafikimadala.

Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego fanpage na FACEBOOK oraz konta na  INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe grafiki oraz nowe wpisy!

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Miłego użytkowania!

«

»