Search here...
0
TOP
Do druku

Hello Fall – darmowe tapety i kalendarz do pobrania

Dzisiaj wyjątkowy dzień. Astronomiczna jesień spotyka się z kalendarzową.

Jesień zawsze była moją ulubioną porą roku. Kojarzyła mi się z ciepłym kocem, herbatą z cytryną, pochłanianiem jednej książki za drugą oraz wsłuchiwaniem się w dźwięki deszczu za oknem.

Od kiedy zostałam mamą trochę się z tą jesienią pokłóciłyśmy. Przestałam ją lubić za katar i kaszel u dzieci, za powrót do kurtek i płaszczy, za mniej czasu spędzonego na świeżym powietrzu i dłuższe szykowanie się do wyjścia z domu.

Chcąc sobie osłodzić początek jesieni stworzyłam kilka fajnych plakatów, kalendarzy i list do pobrania. Mam nadzieję, że korzystając z nich na nowo polubię jesień i zaczaruję tegoroczną, by była pełna słońca, kolorowych liści i ciepłego wiatru.

Jesienne tapety o wymiarze 1920×1080 możesz pobrać bezpośrednio klikając na grafikę.

Madala tapeta + kalendarz październik 2019
Madala tapeta + kalendarz październik 2019
Madala tapeta październik 2019
Madala tapeta październik 2019
Madala  tapeta+ kalendarz październik 2019 (2)
Madala tapeta + kalendarz październik 2019 (2)
Madala  tapeta październik 2019 (2)
Madala tapeta październik 2019 (2)

Pozostałe plakaty i listy znajdziesz w Kreatywnej Bibliotece Madala!

Zapisz się na newsletter bloga – bądź na bieżąco i uzyskaj dostęp do darmowych materiałów!

Jak pobrać i skorzystać z plakatów?

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem. Plakaty stworzyłam w rozmiarze A4. Najlepiej będzie drukować je właśnie w tej wielkości. Po wydrukowaniu polecam umieścić plakat w ramce z plastykową „szybką”. Szkoło może stanowić niebezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Możesz wydrukować dany plakat na sztywniejszym papierze i zawiesić go bez ramki. Jeśli nie widziałaś wcześniejszych plakatów to zapraszam Cię do zakładki DO DRUKU. Znajdziesz tam wszystkie darmowe grafiki, które stworzyłam. Znajdziesz tam wszystkie darmowe grafiki, które stworzyłam.

UWAGA:

Plakaty udostępniam Ci wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. Nie możesz ich sprzedawać, modyfikować, ani używać w projektach komercyjnych.

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #grafikimadala. Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego fanpage na FACEBOOK oraz konta na  INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe grafiki oraz nowe wpisy! Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Miłego użytkowania!

«

»

Zajrzyj do naszej kreatywnej codzienności na Instagramie

No images found!
Try some other hashtag or username