Search here...
0
TOP
Do druku do pobrania

Poczuj magię Świąt – Pobierz bezpłatne plakaty świąteczne

Powoli zbliżamy się do końca roku, a przed nami jeden z tych najbardziej magicznych miesięcy. Od kiedy zostałam mamą w Święta Bożego Narodzenia ponownie staję się małą dziewczynką, tym razem czekam pełna ekscytacji na reakcję moich synów. Na to czy będą szukać śladów po butach Świętego Mikołaja, czy będą mieć frajdę z pieczenia i dekorowania pierniczków, czy ucieszą się z prezentów? I o ile mini smyk jeszcze nie do końca rozumie tę magię, tak starszak totalnie ją przeżywa.

Dlatego przygotowałam kilka plakatów świątecznych z bałwankami oraz napisami do zdjęć świątecznych, tak byś mogła poczuć magię świąt jeszcze zanim na dobre zacznie się grudzień.

W Kreatywnej bibliotece znajdziesz cztery bałwankowe plakaty.

Stworzyłam również paczkę świątecznych plakatów do zdjęć, tak by móc w fajny sposób uwiecznić te wyjątkowe chwilę. Zobacz też jak fajnie wyglądają one podczas sesji zdjęciowych u Doroty z Dorota fotografuje.

Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent dla dziecka, to proponuję Ci fajną alternatywę dla tradycyjnych prezentów. Może udekorujesz pokój dziecka plakatem z zestawu trzech zwierzątek lub uwiecznisz informację z narodzin Twojego maluszka na pięknej metryczce? Zobacz jakie piękne ilustrację czekają na Ciebie w moim sklepie!

Jak pobrać i skorzystać z plakatów?

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Plakaty stworzyłam w rozmiarze A4. Najlepiej będzie drukować je właśnie w tej wielkości.

Po wydrukowaniu polecam umieścić plakat w ramce z plastykową „szybką”. Szkoło może stanowić niebezpieczeństwo dla Twojego dziecka.

Możesz wydrukować dany plakat na sztywniejszym papierze i zawiesić go bez ramki.

UWAGA:

Kalendarz i plan tygodnia udostępniam Ci wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. Nie możesz ich sprzedawać, modyfikować, ani używać w projektach komercyjnych.

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #kalendarzmadala, #grafikimadala. Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego fanpage na FACEBOOK oraz konta na  INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe materiały oraz nowe wpisy!

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Poczuj magię zbliżających się Świąt,

«

Zajrzyj do naszej kreatywnej codzienności na Instagramie

No images found!
Try some other hashtag or username