Search here...
0
TOP
Do druku Kalendarz

Kalendarz na listopad 2019 + Plan tygodnia + listy do pobrania

Jak to się stało, że zaraz koniec października? Też się nad tym zastanawiasz? Nim się obejrzymy zaraz będzie koniec roku. Trochę to przerażające, jak ten czas szybko leci.

Ale ten post przecież nie o tym. Nie popadajmy w panikę! Dzisiaj mam dla Ciebie coś naprawdę fajnego. Kalendarz na listopad 2019 w wersji miesięcznej oraz tygodniowej. Poświęciłam na niego naprawdę sporo czasu!

Przyznam się, że miałam też masę problemów technicznych, ponieważ kalendarz nie drukował się tak jak chciałam i długo nie potrafiłam tego naprawić!

Ale w końcu się udało! I szczerze nie mogę się doczekać planowania na listopad! Mam nadzieję, że Tobie też się spodoba!

Co znajdziesz w kalendarzu?

Tradycyjne okienka z datą + informacją jeśli tego dnia jest jakieś święto. Zaplanuj ważne dla Ciebie wydarzenia tak, jak chcesz!

Po prawej stronie możesz wypisać listę zadań do zrobienia na ten miesiąc.

Pod listą zadań jest miejsce na zaplanowanie chwili dla siebie. Jak zaplanujesz dla siebie specjalny czas, to łatwiej go zrealizujesz. Kiedy takiego czasu dla siebie nie planuję, to jakoś zawszę on mi ucieka. Też tak masz?

Pod głównym kalendarzem znajdziesz 3 pola na 3 najważniejsze priorytety w tym miesiącu. Nie narzucaj sobie za dużo. Wystarczą 3 priorytety. Masz już pomysł, co to może być?

Na samym dole znajdziesz tabelę do śledzenia nawyków. Celowo umieściłam tam tylko 3 linijki. Nie wiem jak Ty, ale ja, jeśli mam za dużo miejsca, to wypisuję strasznie dużo rzeczy. Chyba nie muszę mówić, jak to później wygląda?

Plan tygodniowy

W planie tygodniowym znajdziesz rozpiskę z godzinami od 6:00 do 22:00 na każdy dzień tygodnia.

Pod każdym dniem możesz wypisać 3 priorytetowe zadania. I tu podobnie kierowałam się ograniczonym miejscem, żeby nie poniosła mnie fantazja. Nie oszukujmy się. Jako mamy mamy ograniczony czas i nie zrobimy wszystkiego.

To co jest dla mnie bardzo ważne, to ponownie wpisanie chwili dla siebie. Niech to będzie przynajmniej 15 minut, na pobycie samej ze sobą, przeczytanie ulubionej gazety, zaczęcie nowej książki czy spacer w samotności. Tylko Ty. Twoje 15 minut codziennie. Zgoda?

Na koniec mini wersja do śledzenia nawyków + miejsce na Twoje notatki.

Dodatkowo stworzyłam dwie listy: Zadania do zrobienia oraz rzeczy do kupienia. Pobieraj, drukuj i korzystaj!

Tapetę na Listopad + kalendarz możesz pobrać bezpośrednio TUTAJ.

Jak pobrać i skorzystać z kalendarza oraz planu tygodniowego?

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe materiały dotyczące organizacji oraz plakaty do pokoju dla dzieci.

Kalendarz i plan tygodnia stworzyłam w rozmiarze A4. Najlepiej będzie drukować je właśnie w tej wielkości w poziomym układzie. (możesz to zmienić klikając Pilk -> drukuj -> Orientacja pozioma)

UWAGA:

Kalendarz i plan tygodnia udostępniam Ci wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. Nie możesz ich sprzedawać, modyfikować, ani używać w projektach komercyjnych.

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #kalendarzmadala, #grafikimadala. Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego fanpage na FACEBOOK oraz konta na  INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe materiały oraz nowe wpisy!

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Miłego użytkowania!

«

»

Zajrzyj do naszej kreatywnej codzienności na Instagramie

No images found!
Try some other hashtag or username