Search here...
0
TOP
do pobrania Tapety

Kwiatowe tapety na telefon

Ostatnio, kiedy tworzyłam tapety na telefon z elementami złota obiecałam, że pojawią się również takie z kwiatami. Akurat dzisiaj jest super okazja, żeby obdarować Cię takimi tapetami pełnymi kwiatów!

Z okazji Dnia Matki mam dla Ciebie  16 tapet na telefon z motywem kwiatów bez kalendarza. Możesz je wykorzystać też jako tło do Instastory na Instagramie. Jeśli spodobały Ci się tapety i będziesz z nich korzystać, proszę oznacz mój profil na Instagramie @madalapl w swojej relacji. Chętnie do Ciebie zajrzę i udostępnie Twój profil u siebie!

Tapety na telefon o wymiarze 1080x 1920 możesz pobrać klikając bezpośrednio na tekst POBIERAM TAPETY.

POBIERAM TAPETY

💁 Dla wszystkich mam, które prowadzą na Instagramie konta parentingowe, przygotowałam 5 bezpłatnych okładek do wyróżnionych relacji + kompletną instrukcję jak z nich skorzystać. 🙆 Jeśli chcesz dodać swojemu konto nowego wyglądu, wskakuj tutaj i odmień swoje wyróżnione okładki 👉 www.madala.pl/okladki

UWAGA:

Tapety udostępniam Ci wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. Nie możesz ich sprzedawać, modyfikować, ani używać w projektach komercyjnych.

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #grafikimadala. Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego fanpage na FACEBOOK oraz konta na  INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe grafiki oraz nowe wpisy!

Miłego korzystania!

«

»