Search here...
0
TOP
Do druku do pobrania Kalendarz zarządanie czasem mamy

Kalendarz na grudzień 2019 + plan tygodnia (aktualizacja)


Tworząc listopadowy kalendarz skupiłam się na jego wyglądzie i umieszczeniu elementów z których najczęściej korzystam. Bardzo dużo czasu poświęciłam na drobne szczegóły i techniczne rzeczy i choć byłam zadowolona z efektu końcowego, to w użyciu mój kalendarz na listopad w ogóle się nie sprawdził. Nie muszę chyba mówić jak się z tym czułam?

Długo zastanawiałam się jak wykorzystać szablon, który kosztował mnie tyle czasu. Bardzo chciałam sprawić, żeby był funkcjonalny i dać mu jeszcze jedną szansę.

Tegoroczny układ grudnia nie ułatwił mi pracy. Musiałam umieścić dodatkowy wiersz, ponieważ pierwszy grudnia przypada właśnie na niedzielę, co daje nam 6 wierszy tygodniowych.

Bardzo zależało mi na powiększeniu pół do zapisywania i z tego powodu pozmieniałam nieco układ kalendarza, ograniczając pole z rzeczami do zrobienia. To pole najsłabiej wypadło w moich testach.

Postanowiłam zrezygnować ze zbyt dużej ilości dekoracji. Dodałam jedynie mały akcent świąteczny, ale jeśli Ci się on nie podoba, to możesz też pobrać wersję bez obrazków.

Nowa, zaktualizowana wersja kalendarza na grudzień 2019 jest już dostępna w Kreatywnej Bibliotece!

Co znajdziesz w zaktualizowanym kalendarzu na grudzień?

Tradycyjne okienka z datą + informacją jeśli tego dnia jest jakieś święto. Zaplanuj ważne dla Ciebie wydarzenia tak, jak chcesz!

Po lewej stronie możesz wypisać trzy priorytety oraz listę zadań do zrobienia na ten miesiąc. Wiem, że grudniowe listy nie mają końca, ale może tutaj skup się na tych naprawdę najważniejszych, jak ewentualne badania czy spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi?

Niezmiennie pod listą zadań jest miejsce na zaplanowanie chwili dla siebie. Grudzień jest miesiącem, w którym raczej myślimy o innych. Poszukiwania prezentów, dekoracje, sprzątanie domu czy zakupy. To wszystko sprawia, że zapominamy o sobie. Może warto zapisać w tym polu czas tylko dla siebie? Niech to będzie coś wyjątkowego, zrób sobie samej prezent.

Pod głównym kalendarzem znajdziesz tabelę do śledzenia nawyków. Tutaj mam małe obawy co do wielkości okienek oraz miejsca do zapisywania nawyków. W poprzednim kalendarzu miałam problem ze zmieszczeniem się w linijce. Jeśli korzystasz z kalendarza, to daj znać czy taka forma śledzenia nawyków Ci odpowiada, czy może jest ona zupełnie zbędna? Będę wiedziała na przyszłość czy modyfikować ten element.

Plan tygodniowy

Plan tygodniowy uległ zupełnej przemianie. Ten z listopada się zupełnie nie sprawdził, w dużej mierze z powodu niewystarczającej ilości miejsca do zapisania.

Nowy plan tygodnia nawiązuje do kalendarza miesięcznego. Jego lewa kolumna jest tu identyczna. Dodałam większą tabelę oraz okienka z godzinami, tak by w łatwy sposób móc zaplanować swój tydzień. W niedalekiej przyszłości będzie również post o planowaniu czynności w blokach czasowych i myślę, że ten szablon ułatwi mi zadanie.

Daj znać jak Ci się podoba wersja grudniowa kalendarza? Jeśli uważasz takie materiały za przydatne wesprzyj mnie słowem, serduszkiem czy udostępnieniem postu na Facebooku. Dając mi takie wsparcie, pokazujesz, że moja praca nad blogiem i materiałami jest wartościowa. Twój feedback sprawia, że mam tę moc 😉 by dalej pracować nad nowymi treściami!

Jak pobrać i skorzystać z kalendarza oraz planu tygodniowego?

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe materiały dotyczące organizacji oraz plakaty do pokoju dla dzieci.

Kalendarz i plan tygodnia stworzyłam w rozmiarze A4. Najlepiej będzie drukować je właśnie w tej wielkości w poziomym układzie. (możesz to zmienić klikając Pilk -> drukuj -> Orientacja pozioma)

UWAGA:

Kalendarz i plan tygodnia udostępniam Ci wyłącznie do Twojego prywatnego użytku. Nie możesz ich sprzedawać, modyfikować, ani używać w projektach komercyjnych.

Spodobał Ci się ten post?

Śmiało podziel się nim ze swoimi znajomymi! Jeśli korzystasz z przygotowanych przeze mnie materiałów, pochwal się! Zrób im zdjęcie, oznacz mnie w opisie @madalapl, dodaj hasztagi #madalapl #kalendarzmadala, #grafikimadala. Będzie mi niezmiernie miło!

Chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego fanpage na FACEBOOK oraz konta na  INSTAGRAM. Wtedy z całą pewnością nie ominą Cię kolejne darmowe materiały oraz nowe wpisy!

Zapisz się na newsletter MADALA.PL i otrzymaj dostęp do Kreatywnej Biblioteki, w której znajdziesz darmowe plakaty oraz materiały dotyczące organizacji codzienności z maluszkiem.

Miłego użytkowania!«

»

Zajrzyj do naszej kreatywnej codzienności na Instagramie

No images found!
Try some other hashtag or username