Skarbnica-Zdjec-FotoDoKwadratu-licencjaCC0 (2)
Mama

Moja przygoda z blogowaniem właśnie się zaczyna!

Witam Cię serdecznie w pierwszym poście na moim blogu!

Napiszę krótko o sobie. Jestem mamą 22 miesięcznego smyka, a za niecałe dwa miesiące zostanę podwójną mamą. Od ponad dwóch lat moja codzienność wygląda bardzo podobnie. Wychowuję synka. Daleko mi do typowej kury domowej. W naszej rodzinie to mąż lepiej i częściej gotuje. Zawsze byłam bardzo kreatywną i zorganizowaną osobą. W pracy miałam swój system i obce było mi pojęcie zaległości czy prokrastynacji. Kiedy stałam się pełnoetatową mamą wpadłam w wir zmęczenia i zagubiłam się. Czas jakby nagle przyśpieszył, a ja zupełnie zapomniałam o sobie, swoich pasjach i marzenia.

Zapytasz po co mi w ogóle blog? Jak ogarnąć czas z dwójką małych dzieci i znaleźć siłę i motywację do prowadzenia bloga? Sama tego nie wiem, ale bardzo chciałabym się dowiedzieć. Dlatego właśnie powstaje to miejsce. Z potrzeby posiadania swojej kreatywnej przestrzeni oraz chęci tworzenia. Blog ma mi pomóc w zarządzaniu sobą w czasie oraz zmotywować do pełniejszego i bardziej kreatywnego życia.

Blog kieruje do mam, podobnych do mnie, które chciałyby ogarnąć swoją codzienność, wnieść do niej nieco kreatywności oraz uprościć życie z maluszkiem.

Będziesz mogła tutaj przeczytać między innymi o:
  • codzienności mamy z dwójką dzieci,
  • sposobach na prostsze ogarnianie obowiązków,
  • upraszczaniu codzienności z maluszkiem,
  • próbowaniu czegoś nowego z gotowym planem małych kroków specjalnie dla mam, którym nie jest łatwo znaleźć czas tylko dla siebie,
  • pomysłach na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi,
  • testowaniu nowych działań/metod.

 

Zapraszam Cię do mojej codzienności. Rozgość się tu wygodnie.

Jeśli chcesz być z nami na bieżąco, zapraszam Cię również na nasz Instagram: madala.pl oraz fanpage na Facebooku: Madala.

 

Ściskam mocno,

 

Może Ci się spodobać